Wieczorny bieg i marsz nordic walking w Mątowach Wi

W miniony weekend po raz kolejny gmina Miłoradz gościła aktywnych mieszkańców całego regionu! Wieczorny bieg i marsz nordic walking w Mątowach Wielkich organizowany przez Gminę Miłoradz, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu oraz firmę VALDANO cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Niespełna dwustu uczestników, mnóstwo kibiców na trasie, ciekawe nagrody, medale i statuetki oraz unikatowa sceneria sanktuarium bł. Doroty, sprawiły że wydarzenie to można uznać za bardzo udane! Na starcie stanęli zawodnicy z gminy, powiatu, a także m.in. goście z: Gdyni, Gdańska, Sopotu, Elbląga, Pasłęka, Braniewa, Tczewa, Żukowa, Kwidzyna, Sztumu, Dzierzgonia, Prabut czy Starogardu Gdańskiego. Zawodnicy rywalizowali na odcinku 5,5 km. Po zakończeniu imprezy sportowej odbyło się losowanie nagród oraz wspólne biesiadowanie przy grillu.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania sponsorom i partnerom za pomoc w realizacji przedsięwzięcia byli nimi: Parafia św. apostołów Piotra i Pawła w Mątowach Wielkich, OSP Miłoradz, Szkoła Podstawowa w Kończewicach, Piekarnia Ewizal, Procam, Wojciech Polak, Magdalena Topor, Salon fryzjerski ROMA, Zbigniew Kaszuba, radny powiatowy Marcin Szesza, Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia, Auto Centrum Cisy, Jeziorna Osada SAC. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę niezastąpionych osób: Ryszarda Walendziaka z zespołem, Jana Salewskiego i Anny Kosińskiej. Dziękujemy, że byliście wszyscy razem z nami.

Fotorelacja z biegu na łamach PORTAL NA PLUS:

Reportaż filmowy z wydarzenia na łamach TV Malbork:

Wieczorny bieg i marsz nordic walking w Mątowach Wielkich

Utworzono dnia 27.08.2019, 10:13