WOŚP w Miłoradzu z rekordem!

Dzięki ofiarności mieszkańców nasz sztab w tym roku zebrał 9326,61 zł
i jest to NOWY REKORD w historii Sztabu WOŚP w Miłoradzu

W XXIV Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy brało udział 15 wolontariuszy: Milena Adamczyk, Wiktoria Bogut, Weronika Brylowska, Magdalena Chwiałkowska, Zuzanna Cybulak, Nikola Furmańska, Martyna Głąb, Angelika Grąmbelska, Bartosz Kaniewski, Paulina Kostrzewa, Mateusz Paszkowski, Weronika Pawlak, Marika Piekarska, Gabriela Wierzba, Olivia Wróbel z Zespołu Szkół i Przedszkola w Miłoradzu. Do udziału w finale WOŚP bardzo aktywnie włączyła się Ochotnicza Straż Pożarna w Miłoradzu, która od wczesnych godzin pomimo nie sprzyjających warunków pogodowych na ulicach Miłoradza kwestowała wraz z wolontariuszami.

Podczas Finału mieszkańcy gminy Miłoradz chętnie wrzucali pieniądze do puszek. By przyciągnąć i zachęcić do tej akcji jak największą liczbę osób przygotowaliśmy jak co roku szereg atrakcji w szkole.

Nasi rodzice jak zawsze nie zawiedli i wraz z dziećmi przygotowali słodkie i pyszne ciasta do orkiestrowej kawiarenki. Każdy za symboliczną złotówkę mógł kupić kawałek ciasta i zasilić konto WOŚP.

Zainteresowanie smakołykami w kawiarence było ogromne i w znacznym stopniu powiększyło sumę pieniędzy zbieranych na wzniosły cel akcji. DZIĘKUJEMY PANIOM: ANGELICE GRĄMBELSKIEJ, MONICE DRAMIŃSKIEJ, LIDJI KWITNEWSKIEJ, ILONIE CIEPLAK, ROMANIE WITEK.

XXIV Finał WOŚP swoimi występami uświetniły występy uczniów klasy I , II i IV
DZIĘKUJEMY PANIOM: DOROCIE SKWARZEC ORAZ MAŁGORZACIE WIECZOREK oraz zaproszonym gościom, którzy swoimi wykonami wprowadziły nas w niesamowitą atmosferę artystyczną a są to: Jadwiga Żądłowska, Paula Fiecek, Natalia Skibowska.

Wielkie podziękowania kierujemy dla PANA ANDRZEJA KROTOWSKIEGO, który czuwał nad całą oprawą muzyczną koncertu - DZIĘKUJEMY!

W trakcie imprezy działał również kiermasz okolicznościowy przygotowany i prowadzony przez uczennice Gimnazjum: ADRIANNĘ NAWROCKĄ I KLAUDIĘ MILEWSKĄ, które z wielkim zaangażowaniem oraz mobilizacją włączyły się do akcji.

Dużą atrakcją i zainteresowaniem nie tylko dzieci, cieszył się przejazd wozem strażackim. Taką szanse stworzyli nasi niezastąpieni strażacy z OSP w Miłoradzu - DZIĘKUJEMY !

Niesamowita była osoba PANA MARKA ŻĄDŁOWSKIEGO, merytoryczne świetnie przygotowanego, który czuwał nad sprawnością przebiegu całego finału, kierował występami skutecznie zachęcał publiczność do owacji i oklasków, przeprowadzał wywiady i rozmowy z wykonawcami, zapowiadał kolejnych artystów, utrzymywał widzów w napięciu, wzbudzając w nich zaciekawienie. Do każdego powierzonego zadania podchodził z zapałem i pasją - DZIĘKUJEMY ! By zebrać jak najwięcej pieniędzy mistrzowsko przeprowadzał aukcje za aukcją, na których licytowano przedmioty przekazane przez:

1. URZĄD GMINY MIŁORADZ
2. RADNYCH GMINY MIŁORADZ I SOŁECTWO MIŁORADZ
3. URZĄD MIASTA MALBORK
4. STAROSTWO POWIATOWE W MALBORKU
5. GOKIS MIŁORADZ
5. RARYTAS SP.J. PPH. Hurtownia spożywcza. Markowscy R.J.
6. PARK LINOWY W MALBORKU "JUMPING PARK" - JACEK JEWARTOWSKI
7. ADRIAN PASZKOWSKI - HAIR DESIGN
8. EWA KOTECKA - "Efekt" Salon Fryzjerski Damsko - Męski
9. MATEUSZ ZYBKO - Gabinet Dentystyczny "Lepiej zapobiegać niż leczyć"
10. MAREK OLSZEWSKI - WWW. KOLAGEN365.PL
11. KS SPORT MALBORK
12. " EMMA" Antyki i Dekoracje - JOANNA GŁOWACKA
13. PAŃSTWO MARIA I WITOLD WIŚNIEWSCY ZE STAREJ KOŚCIELNICY
14. TADEUSZ MAJEWSKI
15. IZABELA BEŁCIK

Chcemy złożyć serdeczne podziękowania za skuteczne, efektywne i rzetelne zarządzanie, motywowanie do działania i wsparcie Panu Dyrektorowi ZSiP w Miłoradzu ANDRZEJOWI FIJAS.

Szczególe podziękowania składamy PANI EWELINIE MŁODZIEJEWSKIEJ oraz PANI KAMILI KABATC, które wspierały pracę sztabu na każdym etapie organizowania Koncertu Finałowego WOŚP w naszej gminie.

Bardzo dziękujemy Paniom: SYLWII KASZUBIE, KAMILI GĘSIARZ, MAGDALENIE ZABOROWSKIEJ, LIDII KWITNEWSKIEJ, PANU JARKOWI MARKS i wszystkim tym bez których ta impreza nie mogła by się odbyć.

Serdecznie dziękujemy PANIOM: RENACIE OLSZEWSKIEJ, URSZULI KŁODZIE, ANNIE KWAŚNIAK, EWELINIE MŁODZIEJEWSKIEJ za szybkie i sprawne liczenie pieniędzy.

Wielkie podziękowania i ukłony kierujemy do pracowników administracji naszej szkoły.

To właśnie wszyscy Ci ludzie nie oczekując nic w zamian zaangażowali się w XXIV Finał WOŚP.

WOŚP w Miłoradzu

Utworzono dnia 14.03.2016, 12:09