Zaproszenie na I Międzypokoleniową Gminną Wyprawę Nordic Walking

Wójt Gminy Miłoradz Arkadiusz Skorek oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu zapraszają na I Międzypokoleniową Gminną Wyprawę Nordic Walking! Wyprawa rozpocznie się w najbliższą niedzielę 2 sierpnia o godz. 13:30 spod świetlic wiejskich w Miłoradzu i Kończewicach.

Obie trasy wyprawy wynoszą po 6 km i zakończone zostaną wspólnym grillem integracyjnym na terenie Domu Pielgrzyma w Mątowach Wielkich gdzie znajdować się będzie meta wyprawy dla obu drużyn. Przed startem zarówno w Miłoradzu jak i w Kończewicach przeprowadzona zostanie rozgrzewka dla wszystkich uczestników. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, kijki we własnym zakresie.

Do udziału w integracji zapraszamy mieszkańców wszystkich sołectw z naszej gminy bez względu na wiek!

Zaproszenie na I Międzypokoleniową Gminną Wyprawę Nordic Walking

Utworzono dnia 16.03.2016, 13:29

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.