"Aktywny Senior - Aktywna Gmina" - Frombork i Kadyny

Zapraszamy na kolejny wyjazd autokarowy w ramach projektu “Aktywny Senior – Aktywna Gmina”. Tym razem celem podróżników będą Frombork i Kadyny.

W programie wyjazdu znalazło się zwiedzanie wzgórza katedralnego, wizyta w Bazylice Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Pałacu Biskupim czy podziwianie wystawy związanej z życiem Mikołaja Kopernika. Ponadto na uczestników wycieczki czekać będzie seans w planetarium, a także zwiedzanie z przewodnikiem folwarku w Kadynach oraz wizyta w klasztorze Franciszkanów.

Wycieczka odbędzie się we wtorek 25 września br. Koszt wyjazdu 50 złotych od osoby (organizator zapewnia przejazd autokarem, biletu wstępu oraz przewodników dla grup). Wyżywienie we własnym zakresie. Oferta skierowana jest do mieszkańców gminy Miłoradz.

Zapisy przyjmowane są w świetlicach wiejskich oraz w sekretariacie GOKIS (Urząd Gminy w Miłoradzu, pokój nr 13). Na zgłoszenia osób zainteresowanych wyjazdem czekamy do 7 września br. bądź wyczerpania limitu miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

"Aktywny Senior - Aktywna Gmina" - Frombork i Kadyny

Utworzono dnia 20.08.2018, 13:30