I Charytatywny Bal Karnawałowy - zapraszamy

Jeszcze nie opadły emocje po szampańskiej zabawie sylwestrowej, a już dzisiaj zapraszamy wszystkich na Charytatywny Ostatkowy Bal Karnawałowy, który odbędzie się w sali GOKIS Miłoradz w sobotę 10 lutego br. Ruszyła już sprzedaż zaproszeń w cenie 60 złotych od osoby.

Wydarzenie będzie miało charakter koszykowy. W cenie organizatorzy zapewniają słodki kącik z pysznymi domowymi ciastami oraz ciepłe i zimne napoje. Dla wszystkich gości zagra DJ Moroz. Całkowity dochód z imprezy przekazany zostanie na potrzeby uczniów z miłoradzkiej szkoły!

Organizatorem przedsięwzięcia jest Rada Rodziców oraz Zespół Szkół i Przedszkola w Miłoradzu w partnerstwie z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu.

Serdecznie zapraszamy!

I Charytatywny Bal Karnawałowy - zapraszamy