Projekt "Mama świadoma, mama zadbana"

Stowarzyszenie na Rzecz Kobiet JUNONA oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu zapraszają mieszkanki sołectwa Pogorzała Wieś do udziału w projekcie pt: „Mama świadoma, Mama zadbana”. Projekt otrzymał dofinansowanie w ramach Akumulatora Społecznego i zostanie sfinansowany ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Projekt partnerski skierowany jest do mieszkanek sołectwa Pogorzała Wieś w gminie Miłoradz i ma na celu aktywizację społeczną, uatrakcyjnienie czasu wolnego oraz umożliwienie poszukiwania nowych dróg samorozwoju paniom, które zdecydują się na udział w projekcie.

Projekt zakłada organizacje pięciu cyklicznych spotkań integracyjnych w świetlicy wiejskiej w okresie od sierpnia do grudnia br. podczas, których na uczestniczki czekać będą zajęcia z dietetykiem, wizażystką czy psychologiem. Ponadto zaplanowano integracyjne treningi zumby pod okiem instruktora, spotkanie z pszczelarzem, podczas którego odbędą się warsztaty zdrowego żywienia i apiterapii, a także wycieczkę do zamku w Malborku. Cykl spotkań zakończy profesjonalna sesja fotograficzna z udziałem uczestniczek, której efektem finalnym będzie wydanie kalendarza ze zdjęciami dokumentującymi realizację projektu.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Chęć wzięcia udziału w projekcie można zgłaszać bezpośrednio w świetlicy wiejskiej GOKIS w Pogorzałej Wsi.

Projekt "Mama świadoma, mama zadbana"

Utworzono dnia 12.09.2018, 07:58