Rusza głosowanie w konkursie Fundacji AVIVA!

Od jutra rusza głosowanie w kolejnej edycji ogólnopolskiej akcji społecznej "To dla mnie ważne" organizowanej przez Fundację AVIVA. Dwa lata temu nasz projekt znalazł się w gronie 12 najlepszych w Polsce, a dzięki pozyskanym środkom wyremontowaliśmy świetlice wiejskie GOKIS w Bystrzu i Mątowach Wielkich.

Tym razem GOKIS walczy o dotację w wysokości 50 tysięcy złotych na doposażenie w profesjonalny sprzęt wszystkich sześciu świetlic wiejskich na terenie gminy. Liczymy na Państwa wsparcie i systematyczne oddawanie głosów!

Pomóż stworzyć nam "Kreatywną Przestrzeń" w sześciu świetlicach wiejskich na terenie gminy Miłoradz! Więcej informacji nt. projektu znajdą Państwo pod niniejszym linkiem:

#Miloradz#Todlamniewazne#GOKIS#kreatywnaprzestrzeń

Rusza głosowanie w konkursie Fundacji AVIVA!

Utworzono dnia 21.05.2017, 21:32