Widowisko artystyczne „Lata 20-te, lata 30-te”.

Wójt Gminy Miłoradz Arkadiusz Skorek oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu Marcin Szesza zapraszają do wzięcia udziału w wyjeździe autokarowym na widowisko artystyczne „Lata 20-te, lata 30-te”. Spektakl odbędzie się w sobotę 23 listopada br. w sali koncertowej Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie.

Zapraszamy na czarowną rewię, gdzie pióra i brokatowe zwoje stworzą gustowną choreografię w takt dawnych szlagierów. Przeniesiemy się w czasy, gdy po ulicach sunęły Buick’i i Fordy, a eleganci glancowali wyjściowe pantofle pomadą marki India. Z radioodbiorników płynął głos Bodo i Fogga, a gdy żywiołowo tańczyła na scenie Loda Halama, zespoły Girls machały w takt nóżkami. Odtworzymy tamto nocne życie, eleganckie i nieskończenie żywe w naszych sercach.

Wybraliśmy najbardziej znane i charakterystyczne utwory dla okresu przedwojennego. Forma jest zdecydowanie mieszana z jednej strony koncert, a z drugiej spektakl. Z jednej strony mamy teatr, inscenizowane historie, a z drugiej kolaż piosenek. Nie ma tu większej intrygi, a muzyka gra główną rolę. Dlatego mam nadzieję, że będzie to wspólne spotkanie widowni z piosenką. Myślę, że obecnie mamy potrzebę powrotu do tamtego okresu – mówi Tomasz Podsiadły, reżyser sztuki.

Widowisko odbędzie się w sobotę 23 listopada br. Koszt wyjazdu 40 zł od osoby. Koszt obejmuje ceny biletów oraz transport autokarowy. Wyjazd jest współfinansowany ze środków GOKIS Miłoradz. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Widowisko artystyczne „Lata 20-te, lata 30-te”.

Utworzono dnia 02.10.2019, 09:12