Wyjazd na spektakl komediowy pt" Mężczyzna Idealny"

Wójt Gminy Miłoradz oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają mieszkańców na wyjazd do Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku na spektakl komediowy pt" Mężczyzna Idealny" z udziałem popularnych polskich aktorów. Na scenie zobaczymy m.in Michała Milowicza, Ewę Lorską, Artura Dziurmana i Tadeusza Rossa. Wyjazd odbędzie się w niedzielę 11 września o godz. 13:00. Koszt to 25 zł od osoby (bilet wstępu i transport autokarowy w obie strony). Osoby zainteresowane wyjazdem na "kulturalną terapię" mogą dokonywać zapisów osobiście w świetlicach wiejskich GOKIS na terenie całej gminy. Rezerwacja miejsca możliwa po uiszczeniu opłaty. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy!

Wyjazd na spektakl komediowy pt" Mężczyzna Idealny"

Utworzono dnia 07.09.2016, 13:58