Zabawa Sylwestrowa w GOKiS w Miłoradzu.

Radni sołectwa Miłoradz, Rada Sołecka oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają na Sylwestrową Zabawę w rytmie Disco! Impreza będzie miała charakter koszykowy.

Organizatorzy zapewniają napoje oraz słodki kącik z pysznymi ciastami i gorącą kawą. O świetną zabawę przeplataną konkursami, w których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody zadba DJ Moroz. Koszt uczestnictwa 70 złotych od osoby. Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy przyjmowane będą do końca listopada br. lub wyczerpania limitu miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń. Rezerwacji można dokonać osobiście w sekretariacie GOKIS - Urząd Gminy Miłoradz pok nr 13 bądź telefonicznie pod numerem 55 271-15-31 wew. 33.

Zabawa Sylwestrowa w GOKiS w Miłoradzu.

Utworzono dnia 17.11.2017, 08:28