Zaproszenie do składania nominacji do nagrody Doroty 2016

Wójt Gminy Miłoradz oraz Przewodniczący Rady Gminy zapraszają mieszkańców do składania nominacji do nagrody Doroty 2016.

To zaszczytne wyróżnienie od lat przyznawane jest osobom, które bezinteresownie działają na rzecz lokalnej społeczności, a swoim zaangażowaniem i pracą dla dobra gminy i jej mieszkańców, przysłużyły się rozwoju naszej małej Ojczyzny.

Nominacje osób wraz z uzasadnieniem, można składać w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Nominacja w konkursie Doroty 2016” w sekretariacie Urzędu Gminy w Miłoradzu w terminie do 5 stycznia 2016 roku.

Uroczysta Sesja Rady Gminy podczas, której nastąpi wręczenie nagród odbędzie się w sobotę 16 stycznia 2016 r. Więcej szczegółów nt. wydarzenia już wkrótce!

Zaproszenie do składania nominacji do nagrody Doroty 2016

Utworzono dnia 14.03.2016, 13:02