Zaproszenie na Festiwal Smaku Wielkanocnego pt. " Potrawy tradycją malowane"

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu oraz Nowostawskie Centrum Kultury i Biblioteki zapraszają mieszkańców Gminy Miłoradz do wzięcia udziału w Festiwalu Smaku Wielkanocnego pt. " Potrawy tradycją malowane". Zachęcamy do przygotowania tradycyjnych dla naszego regionu potraw, ciast wielkanocnych oraz dań związanych ze świętem Zmartwychwstania Pańskiego.

Autorzy wszystkich potraw festiwalowych zostaną nagrodzeni! Wielka degustacja regionalnych dań i ciast świątecznych przygotowanych przez mieszkańców naszego powiatu odbędzie się w czwartek 17 marca br. w Nowym Stawie. Osoby zainteresowane przygotowaniem specjałów mogą zgłosić ten fakt osobiście w siedzibie GOKIS w Miłoradzu bądź telefonicznie pod numerem 55 271-14-68.

Festiwal Smaku Wielkanocnego pt. " Potrawy tradycją malowane" w Nowym Stawie.

Utworzono dnia 10.03.2016, 20:38