Zaproszenie na Karnawałowy Bal Przebierańców w stylu Filmowo-Bajkowym

Nie opadły jeszcze emocje po niezwykle udanej zabawie sylwestrowej w GOKIS Miłoradz, a my już dzisiaj zapraszamy na Karnawałowy Bal Przebierańców w stylu Filmowo-Bajkowym!

Impreza o charakterze koszykowym odbędzie się w sobotę 30 stycznia 2016 roku o godz. 20:00! O dobrą zabawę i najlepsze karnawałowe hity zadba DJ Marmax. Ponadto w cenie biletu na gości czekał będzie "Słodki Kącik" z kawą, herbatą i pysznymi ciastami. Po północy serwowany będzie z kolei gorący barszczyk z pasztecikiem. Organizatorzy przygotowali również niespodziankę w postaci fotobudki. Spośród uczestników balu rozlosowane zostaną także atrakcyjne karnawałowe nagrody!

Bilety w cenie 50 złotych od osoby można nabyć w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Miłoradzu do 15 stycznia br. Rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 55 271-14-68. Ilość miejsc ograniczona!

Zaproszenie na Karnawałowy Bal Przebierańców w stylu Filmowo-Bajkowym

Utworzono dnia 14.03.2016, 12:26