Zaproszenie na Piknik Rodzinny Zielone Świątki połączony z obchodami Dnia Dziecka

Wójt Gminy Miłoradz Arkadiusz Skorek oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają na Piknik Rodzinny Zielone Świątki połączony z obchodami Dnia Dziecka. Impreza odbędzie się w niedzielę 24 maja br. na terenie rekreacyjnym w Miłoradzu. W programie m.in liczne animacje i konkursy dla całych rodzin, darmowe dmuchane zamki, występ popularnego iluzjonisty Bartosza Szuberta - uczestnika programu telewizyjnego Mam Talent, wielkie grillowanie z gwiazdą Disco - Elwirą Mejk połączone z degustacją potraw, a także zabawa taneczna przy muzyce zespołu Satysfakcja.

Gwiazdą wieczoru będzie król dyskotek - Gesek! Imprezę zakończy dancing pod gwiazdami - mówi Marcin Szesza, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu - Ponadto w ramach imprezy odbędzie się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Miłoradz oraz kiermasz kulinarny z udziałem sołectw z całej gminy.

Dla mieszkańców gminy zainteresowanych udziałem w imprezie zostanie uruchomiona bezpłatna linia autobusowa! Szczegóły na plakacie!

Utworzono dnia 21.03.2016, 10:13