Zaproszenie na spektakl teatralny "Opowieść Wigilijna"

Wójt Gminy Miłoradz oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają dzieci i młodzież do udziału w wyjeździe autokarowym na mikołajkowy spektakl teatralny "Opowieść Wigilijna", który odbędzie się w Teatrze A.Sewruka w Elblągu w niedzielę 6 grudnia br. Całkowity koszt wyjazdu to 15 zł ( bilet + transport w obie strony). Wyjazd jest współfinansowany ze środków Gminy Miłoradz. Liczba miejsc ograniczona! Zapisy prowadzone są przez pracowników GOKIS w poszczególnych świetlicach wiejskich oraz pod numerem telefonu 55 271-14-68.

Jednocześnie przypominamy, iż 22 listopada br odbędzie się wyjazd dla dorosłych i seniorów na musical "Skrzypek na Dachu", pozostały ostatnie wolne miejsca! Zapraszamy!

Zaproszenie na spektakl teatralny "Opowieść Wigilijna"

Utworzono dnia 15.03.2016, 09:36