Zaproszenie na Uroczystą Sesję Rady Gminy Miłoradz

Wójt Gminy Miłoradz Arkadiusz Skorek oraz Przewodniczący Rady Gminy Dominika Wróbel zapraszają na Uroczystą Sesję Rady Gminy Miłoradz, która odbędzie się w sobotę 16 stycznia br. o godz. 14:00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu przy ul. Głównej 54 w Miłoradzu. W ramach tego wydarzenia zaplanowana została gala rozdania nagród „Doroty 2016” dla osób bezinteresownie działających na rzecz lokalnej społeczności. Ponadto w trakcie gali nastąpi wręczenie nagród i wyróżnień za najpiękniejsze dekoracje świąteczne posesji na terenie gminy. Na wszystkich uczestników czekała będzie także degustacja potraw świątecznych i regionalnych przygotowanych przez mieszkańców oraz koła gospodyń wiejskich.

Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie koncert gościa specjalnego, znanego polskiego artysty Wojciecha Gąssowskiego, w którego wykonaniu usłyszymy popularne przeboje tj. „Gdzie się podziały tamte prywatki”, „Zielone wzgórza nad Soliną” czy „ M jak Miłość”.

Uroczystą Sesje Rady Gminy poprzedzi Msza Święta w kościele św. Michała Archanioła w Miłoradzu, która odbędzie się o godz. 13:00.

Zaproszenie na Uroczystą Sesję Rady Gminy Miłoradz

Utworzono dnia 14.03.2016, 12:03