Zaproszenie na występ kabaretowy z okazji Dnia Kobiet

Wójt Gminy Miłoradz oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają na wieczór kabaretowy z okazji Dnia Kobiet podczas, którego wystąpi popularny kabaret Weźrzesz. Impreza odbędzie się w sali GOKIS w Miłoradzu w niedzielę 6 marca br. o godz.17:00. Zaproszenia dla pań z okazji ich święta kosztują jedynie 10 złotych, zaproszenia dla panów 20 złotych. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc przedsprzedaż wejściówek rozpocznie się już od poniedziałku 8 lutego br.

Kabaret Weźrzesz to jedna z najprężniej rozwijających sie grup kabaretowych młodego pokolenia. Nagrodzeni na najbardziej priorytetowych festiwalach i przeglądach kabaretowych takich jak: Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry (Nagroda Publiczności), Rybnicka Jesień Kabaretowa (zwycięstwo w Małym Ryjku), Zostań Gwiazdą Kabaretu (Grand Prix i Nagroda Publiczności), Przewałka (Grand Prix) czy w prestiżowym przeglądzie kabaretowym PAKA. Grupa prezentuje skecze bardzo różnorodne. Od relacji damsko - męskich przez policjantów, złodziei, przedstawicieli dziwnych biur, instytucji aż do kompletnie odchylonego od normy Człowieka Pampersa. Całość przedstawianego programu owiana jest inteligentnym żartem z mocnymi pointami, a więc dla każdego coś fajnego. Gorąco zapraszamy!

Zaproszenie na występ Kabaretu Weźrzesz

Utworzono dnia 12.03.2016, 16:54