Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu

WAKACJE 2020 Z GOKIS MIŁORADZ

Utworzono dnia 17.07.2020

WAKACJE 2020 Z GOKIS MIŁORADZ!

Spływ kajakowy, warsztaty tworzenia czekolady, LEGO-wisko dla dzieci i młodzieży, bieg i marsz nordic walking, a także pikniki rodzinne z licznymi animacjami i dmuchanymi urządzeniami rekreacyjnymi dla najmłodszych to tylko niektóre atrakcje programu wakacyjnego przygotowanego przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu. Program skierowany jest do mieszkańców wszystkich sołectw.

Tegoroczny program rozpoczyna się w ostatnim tygodniu lipca br. ze względu na trwającą epidemię oraz liczne obostrzenia, które uniemożliwiały organizację przedsięwzięć we wcześniejszych terminach. Ze względu na fakt, iż liczba zachorowań na terenie naszego województwa znacznie spadła, a w naszym powiecie przez ostatnie kilkanaście dni, nie odnotowano żadnych nowych przypadków zakażenia, GOKIS zdecydował się na przygotowanie wakacyjnej oferty dla mieszkańców gminy. Wszystkie wydarzenia odbędą się jednak w reżimie sanitarnym z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Poniżej przedstawiamy Państwu program atrakcji zaplanowanych na najbliższe tygodnie. Szczegóły dot. poszczególnych elementów programu dostępne są na plakatach tematycznych. Szczegółowe informacje dot. biegu i marszu nordic walking bł. Doroty zostaną podane do 30 lipca br.

Bliższe informacje można uzyskać w sekretariacie GOKIS oraz w świetlicach wiejskich na terenie gminy.

WAKACJE 2020 Z GOKIS MIŁORADZ

Utworzono dnia 30.07.2020, 11:34

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Luty 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny: