Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu

ZA NAMI JUBILEUSZOWY BAL ANDRZEJKOWY DELTY

Utworzono dnia 28.11.2022
ZA NAMI JUBILEUSZOWY BAL ANDRZEJKOWY DELTY
W minioną sobotę w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Miłoradzu odbył się jubileuszowy bal andrzejkowy z okazji 70-lecia Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „Delta”. W wydarzeniu udział wzięli zawodnicy, przyjaciele i kibice lokalnej drużyny oraz miłośnicy piłki nożnej wspierający działalność stowarzyszenia.
Nie zabrakło dobrej zabawy do białego rana i urodzinowego tortu oraz podsumowania działań podejmowanych przez klub w ostatnich miesiącach i latach. Wręczono również specjalne wyróżnienia dla osób od lat wspierających rozwój klubu. Nagrody „Zasłużony dla Delty Miłoradz” otrzymali główny wieloletni sponsor drużyny Radosław Tymiec, wójt Arkadiusz Skorek oraz dyrektor GOKIS Marcin Szesza.
Brać „Delty” pożegnała również swojego wieloletniego bramkarza Waldemara Ćwieka, który w miniony weekend rozegrał ostatnie spotkanie w biało-zielonych barwach.
Bal miał również swój wymiar dobroczynny. Przeprowadzono licytacje sportowych gadżetów, a dochód z ich sprzedaży ponad pięć tysięcy złotych zostanie przekazany na wsparcie dla Arkadiusza Jędrzejewskiego – byłego zawodnika Delty zmagającego się z nowotworem. Chętni mogli nabyć m.in. jubileuszową koszulkę Delty z podpisami zawodników, koszulkę Flavio Paixao – zawodnika Lechii Gdańsk z autografami piłkarzy, a także piłki z dedykacjami od wicemistrza świata w piłce ręcznej Sławomira Szmala oraz Marcina Możdżonka kapitana reprezentacji Polski oraz mistrza świata w piłce siatkowej.
Andrzejkowe spotkanie zakończyło obchody 70-lecia GLKS Delta Miłoradz rozpoczęte w kwietniu br. meczem oldbojów z Reprezentacją Artystów Polskich. Ten rok zapisał się wyjątkowo w historii także pod względem awansu naszej drużyny do V ligi na co zawodnicy i kibice czekali od wielu lat.

ZA NAMI JUBILEUSZOWY BAL ANDRZEJKOWY DELTY

Utworzono dnia 28.11.2022, 10:24

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny: