Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu

ZA NAMI ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE MIESZKAŃCÓW GMINY MIŁORADZ

Utworzono dnia 06.12.2022
W niedzielne popołudnie na terenie rekreacyjnym w Miłoradzu odbyło się coroczne Świąteczne Spotkanie Mieszkańców. Na gości czekała spora porcja atrakcji. Organizatorzy przygotowali dla uczestników ciepły poczęstunek, można było skosztować rozgrzewającej czekolady, grzańca, świątecznego barszczu i pasztecików. Wszyscy goście otrzymali również mikołajowe czapy z logo gminy.
Chętni mogli ogrzać się przy ognisku, upiec sobie kiełbaskę, a także oklaskiwać występu dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół i Przedszkola w Miłoradzu oraz Szkoły Podstawowej w Kończewicach. Gośćmi specjalnymi byli z kolei soliści ze studia edukacji muzycznej "Nutka" którzy zaśpiewali dla wszystkich piosenki o tematyce świątecznej.
Życzenia dla mieszkańców złożyli wójt gminy Arkadiusz Skorek, Przewodniczący Rady Gminy Tomasz Żuchowski, dyrektor GOKIS Marcin Szesza, a także przedstawiciel sponsora firmy Polenergia S.A Adrian Detmer.
Następnie przyszła pora na udekorowanie gminnej choinki ozdobami świątecznymi, które powstały w sobotnie popołudnie podczas warsztatów w GOKIS, odbywających się z inicjatywy miłoradzkich radnych i sołtysa. Po iluminacji choinki wszystkich odwiedził św. Mikołaj, który rozdał maluchom kilkaset paczek ze słodyczami.
Organizatorem przedsięwzięcia był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu. Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie pikniku świątecznego. W szczególności radnym sołectwa Miłoradz, sołtys Miłoradza oraz lokalnej firmie Wycinka Drzew - za nieocenioną pomoc, wsparcie i zaangażowanie, firmie Polenergia S.A właścicielowi farmy wiatrowej za ufundowanie paczek dla dzieci, Gospodarstwu Rolnemu Delta Agro, POLHOZ i Bankowi Spółdzielczemu oraz Pani Karolinie Chmurze - Wółkiewicz za wsparcie finansowe, Środowiskowemu Domu Samopomocy w Kończewicach za przygotowanie stoiska handlowego ze świątecznymi upominkami, nauczycielom i uczniom za piękny program artystyczny, pracownikom GOKIS za gorący poczęstunek, druhom z OSP w Miłoradzu za pomoc w zabezpieczeniu wydarzenia, radnemu Andrzejowi Kasperkiewiczowi, który jak co roku wcielił się w postać św. Mikołaja, a także naszym uroczym mikołajkom.
Dziękujemy, że byliście razem z nami! Dzięki Wam wszyscy mogliśmy poczuć magię nadchodzących Świąt!

ZA NAMI ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE MIESZKAŃCÓW GMINY MIŁORADZ

Utworzono dnia 06.12.2022, 08:55

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny: