Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu

Biało-Czerwona przygoda z Jaśkiem Melą za nami!

"Tu jest moja miejsce, tu jest mój dom, stwórzmy tu razem nasz wspólny kąt" to tytuł projektu Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Miłoradzu, który znalazł się w gronie 12 laureatów z całej Polski w konkursie Fundacji AVIVA " To dla mnie ważne". 
Dzięki uczestnictwu naszej gminy w konkursie dokonano gruntownej modernizacji świetlic wiejskich w Mątowach Wielkich oraz Bystrzu. Dzięki wsparciu finansowemu fundacji, pierwszą ze świetlic wzbogacono w sprzęt multimedialny, a w drugiej wyposażono pomieszczenia kuchenne. 

W tym tygodniu odbyła się wizytacja przedstawicieli fundacji, którym towarzyszył Jasiek Mela - zdobywca dwóch biegunów, uczestnik "Tańca z Gwiazdami" oraz bohater kinowego hitu " Mój Biegun". Ze względu na trwające Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, spotkanie najmłodszych mieszkańców naszej gminy z gościem specjalnym, miało charakter sportowy. 

Wszyscy uczestnicy przybyli do świetlic w biało-czerwonych barwach. Mieli możliwość porozmawiania z podróżnikiem, zadawania pytań, a także poznania kilku tajemnic z odbytych wypraw. Ponadto na najmłodszych czekał X BOX, gdzie uczestnicy mieli możliwość rozegrania multimedialnego meczu, w plenerze można było oddać strzał na bramkę przy użyciu radaru prędkości, z kolei w kolejnej świetlicy uczestnicy spotkania przygotowali owocowe szaszłyki w barwach biało-czerwonych, aby w ten sposób kibicować polskiej reprezentacji w trwających mistrzostwach.

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny: