Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu

Dzień Dziecka i Dzień Matki w Pogorzałej Wsi

Jak co roku w sołectwie Pogorzała Wieś odbył się „Dzień Dziecka i Dzień Matki ” . To święta szczególne i z tej okazji świetlica, sołtys oraz radni zorganizowali ognisko ,gry i zabawy dla dzieci.
Wspólna zabawa rozpoczęła się od pieczenia kiełbasek .Oczywiście nie zabrakło kiełbasek i łakoci dla każdego. Następnie nastąpiła część artystyczna w której to dzieci przygotowały wierszyki i piosenki dla swoich mam. Dla wszystkich dzieci przygotowano również wiele atrakcji, malowanie twarzy, pyszną watę cukrową, oraz liczne konkursy sportowe i sprawnościowe z atrakcyjnymi nagrodami. Dziękujemy za przybycie Pani Ani Celiowskiej -Nietrzebka i za wsparcie organizacyjne  
Ta niepowtarzalna atmosfera, wspaniała zabawa na świeżym powietrzu sprawiły, że ten wyjątkowy dzień był pełen radości i uśmiechu.
Wszystkie te atrakcje możliwe były dzięki przychylności Świetlicy ,Gokis-u, Sołtysa, Radnych oraz Piekarni Kończewice , którzy wsparli nas organizacyjnie jak i finansowo.
I szczególne podziękowania dla naszej świetlicowej !!! Ci wszyscy którzy ją znają , to wiedzą , że wszystko co robi to robi to z pełnym zaangażowaniem i tak było tym razem , chcąc tak bardzo wygrać ze swoją drużyną uległa niestety upadkowi i złamała rękę   
Życzymy Wszyscy szybkiego powrotu do zdrowia !

Dzień Dziecka i Dzień Matki w Pogorzałej Wsi

Utworzono dnia 04.04.2016, 21:59

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny: