Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Ryszarda Rynkowskiego

Ten dzień był dniem wyjątkowym. Młodzież z Miłoradza wzięła dziś udział w Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Ryszarda Rynkowskiego "Jedzie pociąg z daleka". Naszą gminę reprezentowały Kinga Podbielska, Weronika Kaszuba, Gabriela Wierzba i Marcelina Jędrzejewska. Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż decyzją jury konkursu II miejsce zdobyła Marcelina Jędrzejewska, a wyróżnienie powędrowało do Weroniki Kaszuby!

Dziękujemy wszystkim naszym młodym artystkom za wspaniałe występy, a rodzicom za obecność i gorący doping. Szczególne podziękowania należą się także zawsze niezawodnemu Jurkowi Wnukowi-Lipińskiemu, który zadbał o transport naszych młodych talentów.

Już wkrótce Gminny Ośrodek Kultury i Sportu planuje kolejne wyjazdy, na których nasze zdolne dzieci będą mogły zaprezentować swoje umiejętności!

Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Ryszarda Rynkowskiego

Utworzono dnia 04.04.2016, 23:13