Piknik rozinny i 680 lecie Gnojewa

W minioną sobotę odbył się piknik rodzinny połączony z obchodami jubileuszu 680-lecia sołectwa Gnojewo. Na licznie zgromadzonych mieszkańców i gości czekało wiele atrakcji m.in. animacje dla dzieci, dmuchaniec, przejażdżki bryczką i samochodami terenowymi czy plenerowy trening zumby. Ponadto uczestnicy mogli podziwiać wystawę fotografii „Gnojewo na przestrzeni lat”. Nie zabrakło również pysznych potraw przygotowanych przez mieszkańców oraz zabawy tanecznej do późnych godzin nocnych, którą poprowadził DJ Punio.

Organizatorzy składają ogromne podziękowania sponsorom: Wójtowi gminy Miłoradz Arkadiuszowi Skorkowi, dyrektorowi GOKIS Marcinowi Szeszy, a także Muzeum Zamkowemu w Malborku, Dinopark Malbork, Smokolandia, Fun Day w Tczewie, Bar Hipster, Jeziorna Osada, Klub 4x4 Malbork, Rusz się z Beti, Pani Sylwii Witek – sołtys Pogorzałej Wsi oraz Przemkowi Szymańskiemu i Lidii Stachowicz, a także wszystkim mieszkańcom sołectwa zaangażowanym w przygotowanie wydarzenia. Dziękujemy również Szkole Podstawowej w Kończewicach za udostępnienie kroniki Gnojewa.

Organizatorzy: Sołtys Kamila Stachowicz, Radny Andrzej Kasperkiewicz oraz Rada Sołecka Gnojewa.

Piknik rodzinny i 680 - lecie Gnojewa - relacja

Utworzono dnia 12.09.2018, 08:54