Powitanie Wakacji i "Noc pełna przygód" w GOKIS

Powitanie wakacji za nami! Kto nie był niech żałuje! W pierwszy dzień wakacji GOKIS wraz z Radą Sołecką, radnymi oraz OSP w Miłoradzu przygotował dla dzieci, młodzieży oraz ich rodziców mini piknik osiedlowy podczas, którego nie zabrakło ogniska z kiełbaskami, gier i zabaw sportowych, konkursów dla najmłodszych oraz części artystycznej pod hasłem Mini Playback Show, gdzie najmłodsi przy udziale licznych rekwizytów wcielali się w swoich ulubionych artystów!

Imprezę zakończyła „Noc pełna przygód w GOKIS” w ramach, której uczestnicy brali udział w różnych aktywnościach i animacjach. Nie zabrakło multimedialnego turnieju w kręgle, popisów karaoke, pokazu mody pidżamowej, zabaw plenerowych oraz nocnego oglądania filmów. Dopełnieniem wielogodzinnego pobytu w świetlicy był poczęstunek przygotowany przez rodziców i pracowników GOKIS. Na uczestników czekały m.in pyszne gofry z bitą śmietaną oraz drożdżówki.

Dziękujemy wszystkim za super zabawę i przebojowe powitanie wakacji! W szczególności kierujemy słowa podziękowania do rady sołeckiej, radnych sołectwa Miłoradz oraz strażaków z OSP za Waszą nieocenioną pomoc przy realizacji tych przedsięwzięć.

Ze względu na ogromne zainteresowanie wydarzeniem, GOKIS planuje organizację kolejnych tego typu imprez!

Powitanie Wakacji i "Noc pełna przygód" w GOKIS

Utworzono dnia 04.04.2016, 13:22

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.