Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu

Prezenty dla uczniów oraz promocja maskotki gminnej!

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2017/2018 Wójt gminy Miłoradz Arkadiusz Skorek oraz Przewodnicząca Rady Gminy Dominika Wróbel odwiedzili uczniów w jednostkach oświatowych w Miłoradzu i Kończewicach. Do wszystkich uczniów wraz z życzeniami sukcesów w nauce w nowym roku szkolnym powędrowały drobne upominki m.in plany lekcji, długopisy, zestawy kredek, worki na buty oraz odblaski z logo gminy Miłoradz zakupione w ramach realizowanego przez samorząd projektu „Podnosimy jakość edukacji w gminie Miłoradz”.

Przedstawicielom samorządu towarzyszyli dyrektorzy szkół Wojciech Barnat oraz Sławomir Zirra, dyrektor GOKIS Marcin Szesza oraz Anna Smolińska – kierownik Referatu Rozwoju w Urzędzie Gminy Miłoradz odpowiedzialna za realizację projektów unijnych.

Podczas krótkiego spotkania w każdej z klas zaprezentowana została również po raz pierwszy maskotka gminna, która wzbudziła duże zainteresowanie wśród dzieci i młodzieży. W związku z prezentacją gminnego kostiumu promocyjnego, społeczność obu szkół została zaproszona do udziału w konkursie na nazwę dla naszej maskotki.

Prezenty dla uczniów oraz promocja maskotki gminnej!

Utworzono dnia 05.09.2017, 14:17

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny: