To co było nieprawdopodobne stało się możliwe! Projekt „ TU jest moje miejsce TU jest mój dom, stwórzmy TU razem nasz wspólny kąt” przygotowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu znalazł się w gronie 12 najlepszych projektów w Polsce i otrzymał dofinansowanie w ogólnopolskim konkursie grantowym Fundacji Aviva! Dzięki pozyskanym środkom już wkrótce będziemy mogli przeprowadzić remonty w świetlicach w Bystrzu i Mątowach Wielkich oraz wyposażyć je w sprzęt multimedialny! Wszystkim, którzy zaangażowali się w głosowanie oraz prowadzoną przez nas akcję promocyjną, pięknie dziękujemy!

Utworzono dnia 16.03.2016, 14:48

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.