Spotkanie autorskie z Izabelą Chojnacką - Skibicką

16. października Gminna Biblioteka Publiczna przy współpracy Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Miłoradzu zorganizowała Spotkanie autorskie z Izabelą Chojnacką-Skibicką . Pisarka interesująco opowiadała o swoim pobycie w Kosowie. Traumatyczne przeżycia autorki książki "Miłość na gruzach Kosowa" wzruszyły zgromadzonych słuchaczy. Podczas prezentacji publiczność zadawała wiele dociekliwych pytań. Pani Chojnacka-Skibicka zaskarbiła sobie sympatię całego audytorium szczerymi i otwartymi odpowiedziami. Zaprezentowała swoją nową powieść "Zupa z pokrzyw, duch i tajemnica". Bardzo sugestywnie zobrazowała życie na żuławskiej wsi, własne pasje i marzenia.
Na koniec spotkania wszyscy zainteresowani nabyli książki z autografem autorki.
Serdecznie dziękujemy pani Izabeli Chojnackiej-Skibickiej za przyjęcie zaproszenia i ciekawą prezentację. Było nam niezmiernie miło gościć Panią w Miłoradzu.
Dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do zorganizowania Spotkania.
Publiczność dopisała i piątkowy wieczór spędziliśmy w miłej , kameralnej atmosferze.

Spotkanie autorskie z Izabelą Chojnacką - Skibicką

Utworzono dnia 04.04.2016, 19:19

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.