Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu

Sylwester 2015/2016

Czas na podsumowanie!

Miniony rok był dla poszczególnych sołectw bardzo intensywny. Wszystkie rady sołeckie, sołtysi i radni wykazywali się wielkim zaangażowaniem w działania społeczne - mamy nadzieję, że zostało to zauważone przez mieszkańców naszej gminy.

Sylwester 2015/2016 zorganizowany przez sołectwo Miłoradz był podsumowaniem rocznych zmagań oraz kolejną okazją do aktywności, a co najważniejsze do zgromadzenia dodatkowych środków finansowych na rzecz sołectwa Miłoradz.
Dzięki sprawnej organizacji i odpowiednim podziale obowiązków udało się wszystko przygotować na najwyższym poziomie, o czym świadczy zadowolenie gości.
Największe wrażenie zrobiła tegoroczna dekoracja zaprojektowana przez Panią Anię Dawidowicz oraz "profesjonalna" obsługa zapewniona przez naszych radnych Annę Celiowską-Nietrzebkę, Dominikę Wróbel i Wojciecha Langowskiego oraz członków rady sołeckiej Witolda Burdzy, Annę Dawidowicz i Dorotę Sobczyk. W przygotowania zaangażowali się również małżonkowie wymienionych osób oraz ich dzieci. Pani Sołtys Katarzynie Sulich należą się podziękowania za upieczenie przepysznych ciast.

Drodzy Mieszkańcy, w imieniu sołtysa, rady sołeckiej i radnych sołectwa Miłoradz informujemy, że na rzecz naszego sołectwa w najbliższym czasie zostanie zakupiony duży, solidny, rozkładany namiot oraz doposażone zostaną naczynia sołeckie. Dokupione zostaną talerze, sztućce i szklanki na 110 osób oraz brakujące przedmioty, które są niezbędne podczas organizacji rożnych uroczystości, takie jak: wazy, chochelki, dzbanki, tace, miski, patery, półmiski, salaterki itp.

UWAGA: naczynia dla mieszkańców sołectwa Miłoradz wypożyczane będą nieodpłatnie, na podstawie umowy najmu i uiszczeniu kaucji zwrotnej.

Dokładne podsumowanie minionego roku oraz informacja o zgromadzonych środkach i wydatkach pojawi się na kolejnym zebraniu mieszkańców sołectwa Miłoradz, zachęcamy do uczestnictwa.

Pragniemy również poinformować, że nowym członkiem rady sołeckiej Miłoradz została Pani Dorota Sobczyk, która w ciągu tego roku aktywnie wspierała wszystkie działania.

Poniżej kilka zdjęć "sylwestrowych" od przygotowań, po zabawę.

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny: