Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Sylwester 2015/2016

Czas na podsumowanie!

Miniony rok był dla poszczególnych sołectw bardzo intensywny. Wszystkie rady sołeckie, sołtysi i radni wykazywali się wielkim zaangażowaniem w działania społeczne - mamy nadzieję, że zostało to zauważone przez mieszkańców naszej gminy.

Sylwester 2015/2016 zorganizowany przez sołectwo Miłoradz był podsumowaniem rocznych zmagań oraz kolejną okazją do aktywności, a co najważniejsze do zgromadzenia dodatkowych środków finansowych na rzecz sołectwa Miłoradz.
Dzięki sprawnej organizacji i odpowiednim podziale obowiązków udało się wszystko przygotować na najwyższym poziomie, o czym świadczy zadowolenie gości.
Największe wrażenie zrobiła tegoroczna dekoracja zaprojektowana przez Panią Anię Dawidowicz oraz "profesjonalna" obsługa zapewniona przez naszych radnych Annę Celiowską-Nietrzebkę, Dominikę Wróbel i Wojciecha Langowskiego oraz członków rady sołeckiej Witolda Burdzy, Annę Dawidowicz i Dorotę Sobczyk. W przygotowania zaangażowali się również małżonkowie wymienionych osób oraz ich dzieci. Pani Sołtys Katarzynie Sulich należą się podziękowania za upieczenie przepysznych ciast.

Drodzy Mieszkańcy, w imieniu sołtysa, rady sołeckiej i radnych sołectwa Miłoradz informujemy, że na rzecz naszego sołectwa w najbliższym czasie zostanie zakupiony duży, solidny, rozkładany namiot oraz doposażone zostaną naczynia sołeckie. Dokupione zostaną talerze, sztućce i szklanki na 110 osób oraz brakujące przedmioty, które są niezbędne podczas organizacji rożnych uroczystości, takie jak: wazy, chochelki, dzbanki, tace, miski, patery, półmiski, salaterki itp.

UWAGA: naczynia dla mieszkańców sołectwa Miłoradz wypożyczane będą nieodpłatnie, na podstawie umowy najmu i uiszczeniu kaucji zwrotnej.

Dokładne podsumowanie minionego roku oraz informacja o zgromadzonych środkach i wydatkach pojawi się na kolejnym zebraniu mieszkańców sołectwa Miłoradz, zachęcamy do uczestnictwa.

Pragniemy również poinformować, że nowym członkiem rady sołeckiej Miłoradz została Pani Dorota Sobczyk, która w ciągu tego roku aktywnie wspierała wszystkie działania.

Poniżej kilka zdjęć "sylwestrowych" od przygotowań, po zabawę.

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Wrzesień 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Imieniny