Wielkanocna Sesja Rady Gminy w Dawnej Wozowni

Dzięki gościnności Państwa Burchardt wczorajsza Sesja Rady Gminy Miłoradz odbyła się w pięknych wnętrzach zabytkowej żuławskiej izby zwanej Dawną Wozownią. To jeden z najważniejszych punktów na turystycznej mapie naszej gminy. Dawna Wozownia położona w samym centrum Miłoradza to miejsce, w którym promowana jest historia Żuław ale także miejsce licznych spotkań: wycieczek rowerowych, miłośników regionalnej tradycji oraz osób interesujących się literaturą i sztuką rzemieślniczą. To właśnie m.in potencjał tego miejsca będzie jednym z motywów przewodnich nowej oferty turystycznej Gminy Miłoradz. Wczorajsze wydarzenie było okazją do zgłębienia tajemnic tego miejsca przez radnych oraz sołtysów naszej gminy.

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.