Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu

"Aktywny Senior - Aktywna Gmina" - Pelplin, Gniew i Kwidzyn

Na mieszkańców gminy Miłoradz czeka kolejny wyjazd autokarowy organizowany przez GOKIS w ramach projektu „Aktywny Senior – Aktywna Gmina”. Tym razem celem podróżników będą Pelplin, Gniew i Kwidzyn.

W programie wyjazdu znalazła się wizyta w Pelplinie gdzie mieszkańcy odwiedzą katedrę, klasztor pocysterski, ogrody biskupie i muzeum diecezjalne. Następnie udadzą się do Gniewu gdzie poznają historię krzyżackiego zamku, odwiedzą kaplicę, izbę tortur czy wystawę historyczną związaną z II wojną światową. Dopełnieniem wyjazdu będzie wizyta w zamku w Kwidzynie, gdzie na uczestników czekać będzie wizyta w katedrze, kaplicy bł. Doroty oraz krypcie wielkich mistrzów – informuje Marcin Szesza, dyrektor GOKiS w Miłoradzu.

Wycieczka odbędzie się we wtorek 22 października br. Koszt wyjazdu to 50 złotych od osoby (organizator zapewnia przejazd autokarem, bilety wstępu oraz przewodników dla grup). Wyżywienie we własnym zakresie. Oferta skierowana jest do mieszkańców gminy Miłoradz.

Zapisy przyjmowane są w świetlicach wiejskich oraz w sekretariacie GOKIS (Urząd Gminy w Miłoradzu, pokój nr 13). Na zgłoszenia osób zainteresowanych wyjazdem czekamy do 10 października br. bądź wyczerpania limitu miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 
 

"Aktywny Senior - Aktywna Gmina" - Pelplin, Gniew i Kwidzyn

Utworzono dnia 02.10.2019, 09:20

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny: