Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu

DODA Z ORKIESTRĄ -KONCERT!

Wójt gminy Miłoradz Arkadiusz Skorek oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu Marcin Szesza zapraszają mieszkańców gminy do uczestnictwa w kolejnym wyjeździe autokarowym na widowisko muzyczne w sopockiej Ergo Arenie.

Tym razem na uczestników czeka wyjątkowy i innowacyjny koncert z udziałem charyzmatycznej wokalistki DODY, która wystąpi w towarzystwie orkiestry.

Podczas czerwcowego koncertu zobaczymy i usłyszymy Dodę w pełnych rozmachu aranżacjach jej największych przebojów zagranych z orkiestrą, ale tradycyjnie możemy liczyć na niespodzianki. Obok autorskiego repertuaru, uczestnicy koncertu usłyszą wspaniałe przeboje Maanamu, Maryli Rodowicz, Anny Marii Jopek czy Miley Cyrus. Kierownikiem muzycznym i aranżerem całości jest wspaniały kompozytor i aranżer Wojciech Zieliński, który stworzył aranżacje do ok. 1600 piosenek z repertuaru najwybitniejszych gwiazd polskiej sceny, pracując również przy bestsellerowych musicalach i realizacjach teatralnych.

Koncert Dody z orkiestrą to nie tylko muzyka, ale również wyjątkowe, przygotowane specjalnie na tę okazję wizualizacje, zjawiskowa pirotechnika i jak przystało na gwiazdę – wyborne kreacje samej artystki. Doda z orkiestrą, to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń na polskiej scenie w 2019 roku, które pokaże kolejne, kto wie – może najbardziej niesamowite oblicze Dody. Niepokornej, ale i niezwykle wrażliwej artystki.

Koncert odbędzie się w piątek 14 czerwca br. o godz. 19:00 w Sopocie.

Wyjazd z Miłoradza ok. 16:30. Cena zaproszenia wynosi 30 złotych od osoby ( bilet wstępu oraz transport w obie strony). Zapisów można dokonywać osobiście w sekretariacie GOKIS ( Urząd Gminy w Miłoradzu pokój nr 13) oraz we wszystkich świetlicach wiejskich. Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wyjazd jest współfinansowany ze środków GOKIS Miłoradz.

DODA Z ORKIESTRĄ!

Utworzono dnia 08.06.2019, 19:52

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Styczeń 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny: