Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu

DOŻYNKI GMINNE 2019!

Wójt Gminy Miłoradz Arkadiusz Skorek oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają na tegoroczne Gminne Święto Plonów, które odbędzie się w sobotę 14 września br. na terenie rekreacyjnym w Miłoradzu. Organizatorzy przygotowali dla mieszkańców szereg atrakcji.

Dożynki rozpocznie o godz. 14:30 Msza Święta dziękczynna w kościele św. Michała Archanioła w Miłoradzu. Następnie uczestnicy przybędą na teren rekreacyjny przy ul. Szkolnej, gdzie o 15:30 nastąpi ceremoniał dożynkowy oraz uroczyste otwarcie święta plonów. Na uczestników imprezy czekać będzie sołecka strefa kulinarna z lokalnymi specjałami, darmowe dmuchane zamki i zjeżdżalnie dla dzieci oraz mała gastronomia.

Nie zabraknie również konkursów dożynkowych na najpiękniejszy wieniec oraz stoisko promujące sołectwo.

Na scenie wystąpi zespół folklorystyczny Wesoła Gromadka, pełna energii i pozytywnego przesłania Kapela Jakubowa, a gwiazdami imprezy będą popularny wokalista DISCO – Luka Rosi oraz wschodząca gwiazda muzyki tanecznej Nastja – informuje Marcin Szesza, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Miłoradzu. Dożynkową imprezę zakończy wspólne biesiadowanie przy muzyce na żywo wykonywanej przez Sebastiana Braneckiego oraz dancing pod gwiazdami prowadzony przez DJ-a.

Wydarzeniem towarzyszącym tegorocznym dożynkom będą I Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze młodzieżowych drużyn OSP organizowane przez Państwową Straż Pożarną w Malborku. Początek zmagań o godz. 9:00 na stadionie gminnym.

DOŻYNKI GMINNE 2019!

Utworzono dnia 02.09.2019, 09:34

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny: