Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu

Ferie zimowe 2016

Już za kilka dni rozpoczną się ferie zimowe 2016. Z tej okazji Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu zaprasza do uczestnictwa w wielu ciekawych wydarzeniach dla dzieci, młodzieży i nie tylko... W programie m.in: Mała Szkoła Gotowania czyli program "Mały kucharz" w każdy poniedziałek we wszystkich świetlicach wiejskich. Zaplanowano także zajęcia sportowe m.in aerobic, zumba i capoeira. Ponadto odbędą się warsztaty artystyczne dla wszystkich miłośników prac plastycznych. Chętni będą mieli możliwość poznania ciekawych gier planszowych, odkrycia książki na wesoło, wzięcia udziału w zajęciach taneczno-ruchowych, a także poznania zabaw podwórkowych naszych przodków.

Ponadto na chętnych czekać będzie Innowacyjny Turniej Sportowy w X BOX-a, Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Miłoradz oraz zmagania wokalne w ramach turnieju karaoke, w którym wezmą udział osoby ze wszystkich świetlic wiejskich. Dla zainteresowanych przygotowane zostaną także wyjazdy zorganizowane: na lodowisko miejskie w Malborku, wyjazd do Teatru im. A.Sewruka w Elblągu na spektakl "Koziołek Matołek", a także wyjazd dla miłośników samolotów do 22 Bazy Lotnictwa Taktycznego. Dla miłośników kina, świetlica wiejska w Miłoradzu przygotuje z kolei liczne pokazy filmowe na dużym ekranie w ramach tzw. kawiarenki kina wiejskiego. Więcej szczegółów nt.organizowanych wydarzeń już wkrótce!

Ze względu na bogatą ofertę spędzania czasu wolnego w szkołach w godzinach przedpołudniowych, świetlice wiejskie GOKIS otwarte będą w godzinach popołudniowych zgodnie z harmonogramem.

Ferie zimowe 2016

Utworzono dnia 10.03.2016, 22:14

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny: