Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu

Gmina Miłoradz oraz sieć Helios zapraszają do KINA ZA MOSTEM!

„Kino za Mostem” to autorski projekt Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Miłoradzu. Dzięki porozumieniu zawartemu przez samorząd z tczewskim kinem Helios, mieszkańcy gminy cyklicznie będą mieli możliwość oglądania najnowszych propozycji filmowych na dużym ekranie.

Projekt jest odpowiedzią na oczekiwania mieszkańców, związane z zapewnieniem szerszego dostępu do kultury. Obok wyjazdów na spektakle teatralne oraz widowiska muzyczne, które organizujemy cyklicznie, chcielibyśmy zaprosić również mieszkańców do wzięcia udziału w projekcjach najpopularniejszych hitów kinowych – mówi Marcin Szesza, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Miłoradzu.

Wyjazdy w ramach projektu odbywać się będą raz w miesiącu, dzięki podjętej współpracy z kinem Helios, mieszkańcy będą mieli możliwość obejrzenia najnowszych filmów w przystępnych cenach, a także nie będą musieli martwić się o transport, który zapewni organizator.

Pierwszy wyjazd na projekcję kinowego hitu „Listy do M 3” odbędzie się we wtorek 5 grudnia br. Osoby zainteresowane udziałem w przedsięwzięciu mogą już dokonywać zapisów w sekretariacie GOKIS ( Urząd Gminy w Miłoradzu, I piętro, pokój nr 13), a także we wszystkich świetlicach wiejskich na terenie gminy. Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Gmina Miłoradz oraz sieć Helios zapraszają do KINA ZA MOSTEM!

Utworzono dnia 22.11.2017, 08:53

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Styczeń 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny: