Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu

Wakacje z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Miłoradzu

W związku z nadchodzącym okresem wakacyjnym Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu zaprasza mieszkańców do udziału w zajęciach tematycznych, warsztatach oraz licznych wycieczkach. 

Tegoroczne wakacje w gminie Miłoradz rozpocznie Rodzinny Rajd Rowerowy „Między Wisłą, a Nogatem”. Miłośnicy dwóch kółek będą mieli możliwość odbycia 20- kilometrowej wycieczki krajoznawczej po gminie, poznając jej urokliwe zakątki. Pierwszy i ostatni tydzień wakacji obfitował będzie w ciekawe warsztaty artystyczne, które odbędą się we wszystkich świetlicach wiejskich. Dzieci i młodzież będą miały możliwość stworzenia własnych mydeł, kuli kąpielowych, mas solnych, ciekawych i oryginalnych gadżetów, a także spróbowania swoich sił w przygotowywaniu pysznych potraw, ciast i deserów. W wakacje GOKIS przygotował również bogatą ofertę wyjazdową. 

Na chętnych czekają wyjazdy do Ocean Parku we Władysławowie, Rodzinnego Parku Rozrywki Nowa Holandia, Kaszubskiego Parku Miniatur i Gigantów, a także wizyta w największej w Polsce Papugarni oraz rejs pirackim statkiem po Zatoce Gdańskiej. Na zakończenie wakacji najmłodsi odwiedzą także Muzeum Miodu gdzie wezmą udział w interaktywnych warsztatach lepienia świec.

To jednak nie wszystkie atrakcje jakie czekają na mieszkańców gminy Miłoradz. W wakacyjnym programie znalazły się również darmowe warsztaty muzyczne i teatralne dla dzieci i młodzieży. W ramach akcji „Dźwiękołowy” najmłodsi będą mieli możliwość wcielenia się w producentów muzycznych, dzięki mobilnym studiom nagraniowym, które pojawią się w świetlicach wiejskich w Miłoradzu i Kończewicach. Z kolei na miłośników sceny czekać będą profesjonalne warsztaty dykcji, emisji głosu, mimiki, wystąpień publicznych i improwizacji prowadzone przez doświadczonych aktorów z Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu. 

Nie zabraknie także atrakcji dla miłośników aktywności sportowych. W wakacje odbędzie się Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Miłoradz, Gminny Turniej Wędkarski, Turniej Piłki Nożnej, V Memoriał im. Damiana Antczaka, Spływy kajakowe Wdą na Kaszubach, a także Kreatywny Turniej Sportowy, który będzie elementem otwarcia multimedialnej świetlicy wiejskiej wygranej w ramach konkursu społecznego Fundacji TESCO. Codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 12-20 na terenie obiektu sportowego ORLIK odbywać się będzie także szereg gier zespołowych i animacji w ramach projektu „Bank Dziecięcych Uśmiechów”. 

Szczegółowe informacje nt. poszczególnych wydarzeń dostępne są u pracowników GOKIS we wszystkich świetlicach wiejskich.

Wakacje z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Miłoradzu

Utworzono dnia 04.07.2017, 13:59

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny: