Zapraszamy do udziału w warsztatach wokalnych

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu przy współpracy z BGŻ BNP Paribas zaprasza dzieci i młodzież z Gminy Miłoradz do udziału w warsztatach wokalnych! Oferta skierowana jest do wszystkich osób, które lubią śpiewać i chcą doskonalić swój warsztat, dykcję i emisję głosu. Zajęcia poprowadzi wokalistka Ewa Szwajlik, absolwentka Wydziału Wokalistyki i Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. Laureatka wielu festiwali w Polsce i za granicą. Wyróżniona m.in podczas Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Obecnie współpracująca z Wydziałem Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Gdańsku.

Pierwsze warsztaty odbędą się w sobotę 16 kwietnia br. w świetlicy wiejskiej GOKIS w Kończewicach. Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach mogą dokonywać zapisów w poszczególnych świetlicach do 14 kwietnia br. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Dzięki wsparciu finansowemu Banku BGŻ BNP Paribas udział w warsztatach jest bezpłatny!

Zapraszamy do udziału w warsztatach wokalnych

Utworzono dnia 07.04.2016, 21:15