Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu

Zapraszamy na Dni Gminy Miłoradz 2016!

Wójt Gminy Miłoradz oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają na Dni Gminy Miłoradz 2016, które odbędą się w weekend 28-29 maja br. 

W sobotę 28 maja br. na terenie rekreacyjnym w Miłoradzu odbędzie się część artystyczno - rozrywkowa święta gminy połączona z obchodami Powiatowego Święta Ludowego. W programie m.in liczne animacje i konkursy dla całych rodzin, darmowe dmuchane zamki i zjeżdżalnie, występy artystyczne dzieci i młodzieży z gminnych placówek oświatowych, a także występ kabaretowy z udziałem popularnych aktorów Cezarego i Katarzyny Żaków, znanych m.in z takich seriali jak Ranczo czy Miodowe Lata. Nie zabraknie także koncertów. Na miłoradzkiej scenie wystąpi zespół Smile oraz popularni artyści muzyki disco dance - zespół Stereo oraz formacja Joker. Taneczną majówkę w Miłoradzu zakończy dyskoteka pod gwiazdami, którą poprowadzi DJ Marmax. 

Mieszkańcy gminy zainteresowani udziałem w imprezie będą mogli skorzystać z bezpłatnej linii autobusowej. 

Z kolei, drugi dzień obchodów święta Gminy Miłoradz to nie lada gratka dla miłośników aktywnego stylu życia. W niedzielę 29 maja br. na terenie rekreacyjnym nad jeziorem w Pogorzałej Wsi zaplanowano I Bieg i Marsz Nordic Walking "Fundacji Przystań" pod patronatem Wójta Gminy Miłoradz. Uczestnicy imprezy będą mogli w aktywny sposób spędzić niedzielne popołudnie biorąc udział w biegu na dystansie 5 km oraz marszu Nordic Walking na tej samej trasie. Dla najlepszych przewidziano nagrody, a dla wszystkich osób biorących udział w wydarzeniu pamiątkowe medale. Opłata wpisowa od zawodnika wynosić będzie symboliczne 10 złotych. 

Cel biegu jest szczytny, gdyż opłata startowa przeznaczona będzie na stworzenie zakątka zieleni dla seniorów z Rodzinnego Domu Pomocy "Przystań" w Pogorzałej Wsi. Wydarzenie zakończy wspólne grillowanie nad jeziorem oraz integracja przy ognisku.

Zapraszamy na Dni Gminy Miłoradz 2016!

Utworzono dnia 16.05.2016, 16:45

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Lipiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny: