Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu

Zapraszamy na Dożynki Powiatowe

Starosta Powiatu Malborskiego Mirosław Czapla, Wójt Gminy Miłoradz Arkadiusz Skorek oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu zapraszają na Dożynki Powiatowe!

Tegoroczne Święto Plonów powiatu malborskiego odbędzie się w niedzielę 4 września br. w Miłoradzu. W programie wydarzenia znajdują się: msza święta, liczne konkursy i zabawy, prezentacje gmin, a także bogata część artystyczna w klimacie disco. Wystąpią m.in. Maraquja, Formacja Lecimy oraz popularny zespół Extazy – wykonujący muzykę dance.

Dożynki Powiatowe rozpocznie o godz. 13 msza dożynkowa w kościele św. Michała Archanioła w Miłoradzu. Następnie obchody przeniosą się na teren rekreacyjny przy ul. Szkolnej, gdzie o godz. 14.30 nastąpi oficjalne otwarcie dożynek.

Obok rozstrzygnięcia konkursów na najciekawsze stoisko gminne, najpiękniejszy wieniec i chleb dożynkowy, na uczestników wydarzenia czekać będzie mnóstwo atrakcji. Zainauguruje je koncert orkiestry dętej. Następnie będzie można kibicować uczestnikom Turnieju Sołectw, a także skosztować specjałów kulinarnych przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich. Na najmłodszych z kolei czekać będzie strefa animacji z dmuchanymi zamkami i zjeżdżalniami oraz wieloma niespodziankami.

W godzinach popołudniowych zaplanowano część muzyczną, którą uświetni m.in. zespół Maraquja wykonujący znane i lubiane przeboje w nowych tanecznych aranżacjach. Koncert zespołu to niezwykłe widowisko pełne barwnych, często zmienianych strojów estradowych, żywiołowych układów choreograficznych i porywającej do tańca muzyki. Dla fanów muzyki disco przygotowana została niespodzianka w postaci występu energetycznej formacji Lecimy, a także koncert gwiazdy wieczoru zespołu Extazy, znanego m.in. z przebojów „ Buzi to za mało”, „Jesteś moją wyśnioną” czy „Tylko moja dziewczyna”.

Dożynki zakończy zabawa taneczna przy popularnych przebojach w wykonaniu zespołu Witek Band.

Zapraszamy!

Zapraszamy na Dożynki Powiatowe

Utworzono dnia 26.08.2016, 10:05

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny: