Zapraszamy na Piknik EKO DAY

W niedzielę 31 lipca na terenie rekreacyjnym w Miłoradzu odbędzie się ekologiczny piknik rodzinny. W ramach kampanii edukacyjnej organizatorzy zachęcać będą przez zabawę młodszych i starszych mieszkańców gminy do segregowania odpadów, aktywnego trybu życia, a także dbania o otaczające nas środowisko.

W programie wydarzenia zaplanowano m.in. szereg animacji: warsztaty recyklingowe, plastyczną strefę EKO, pokaz mody ekologicznej, tworzenie i wyścigi EKO-bolidów, zabawę w EKOludy, granie na nikomu niepotrzebnych przedmiotach czy festiwal kolorowych chodników. Chętni będą mogli spróbować swoich sił biorąc udział w międzypokoleniowym tańcu Fit Dance pod okiem instruktorów, a także pokonując EKO – tor przeszkód. Dla dzieci i młodzieży przygotowane zostaną również zmagania sportowe na Orliku.

Ponadto najmłodsi będą mogli skorzystać za darmo z dmuchanych urządzeń rekreacyjnych, a dla dorosłych mieszkańców przewidziano upominki w postaci ekologicznych toreb na zakupy.

Zachęcamy także wszystkich chętnych do przyniesienia kolorowych plastikowych nakrętek, wszystkie osoby które przyniosą ze sobą nakrętki wezmą udział w losowaniu nagród. Przewidziana jest także nagroda dla osoby, która dostarczy największą liczbę nakrętek. Po zakończeniu zbiórki przekażemy je na cel charytatywny.

Wydarzenie zakończy rodzinne grillowanie i integracja przy ognisku. Wieczorną część imprezy uświetni zespół SPEEL wykonujący covery muzyki disco oraz DJ KOKS.

Zapraszamy na Piknik EKO DAY

Utworzono dnia 26.07.2016, 09:52

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.