Zaproszenie do udziału w wycieczce autokarowej "Tam, gdzie początek Żuław"

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu zaprasza do udziału w wycieczce autokarowej "Tam, gdzie początek Żuław", która odbędzie się w sobotę 30 maja br. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie "Kochamy Żuławy". Partnerem przedsięwzięcia jest Gmina Miłoradz.

W programie wycieczki, między innymi: kościół w Gnojewie, Las Mątawski, spacer po Starej Kościelnicy, sanktuarium bł. Doroty, węzeł wodny w Białej Górze, drewniana architektura Żuław, dom podcieniowy, wiekowa nekropolia, a także poczęstunek w Mątowach Wielkich.

Uwaga! Wyjątkowe atrakcje: zwiedzanie kościoła w Gnojewie (przewodnik: Tomasz Korzeniowski) oraz specjalny przystanek w Białej Górze (śluza), biesiada w Mątowach Wielkich

Co warto wiedzieć?
- przewodnik: Bogdan Mąder
- udział bezpłatny
- rezerwacja miejsc w autokarze: skzulawy@gmail.com
- zabierz prowiant na czas zwiedzania
- zbiórka: 09:00 przy stacji PKP w Malborku. Zakończenie w Malborku ok. 18:00

Więcej informacji: www.kochamyzulawy.pl skzulawy@gmail.com lub +48 733 786 022 (w przypadku kontaktu telefonicznego, prosimy dzwonić po godzinie 18.00)

Zaproszenie do udziału w wycieczce autokarowej "Tam, gdzie początek Żuław"

Utworzono dnia 21.03.2016, 10:11

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.