Zaproszenie do wspólnej integracji podczas gry w kręgle

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza młodzież z Gminy Miłoradz do wspólnej integracji podczas gry w kręgle. Przed nami dwie godziny wspaniałej zabawy na dwóch torach w nowo otwartym City Club Bowling w Malborku. Wyjazdy odbędą się w poniedziałek 17 sierpnia dla młodzieży z sołectw: Miłoradz, Stara Kościelnica, Pogorzała Wieś, a także w środę 26 sierpnia dla młodzieży z Mątów, Bystrza, Starej Wisły, Kończewic i Gnojowa. Zapisy na oba wyjazdy prowadzą pracownicy poszczególnych świetlic, którzy jednocześnie udzielą szczegółowych informacji nt. wyjazdów. Wyjazd jest bezpłatny, ilość miejsc ograniczona.

Zaproszenie do wspólnej integracji podczas gry w kręgle

Utworzono dnia 15.03.2016, 11:54

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.