Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu

Zaproszenie na koncert pt. „Oprócz błękitnego nieba... Tribute to – Marek Jackowski”

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu zaprasza mieszkańców na autokarowy wyjazd zorganizowany na koncert pt. „Oprócz błękitnego nieba... Tribute to – Marek Jackowski” będący wspomnieniem niezwykłego człowieka, legendarnego założyciela zespołu Maanam.

Historię zespołu w trakcie koncertu przedstawią prowadzący Maria Szabłowska i Paweł Sztompke. Na scenie wystąpi plejada gwiazd polskiej estrady m.in. Anna Wyszkoni, Małgorzata Ostrowska, Krzysztof i Piotr Cugowscy czy Maciej Maleńczuk.

Wydarzenie odbędzie się w piątek 8 stycznia 2016 roku o godz. 18:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej „Ergo-Arena” w Gdańsku.

Część artystyczną poprzedzi krótkie seminarium z zakresu ochrony przeciwpożarowej przygotowane przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP Oddział Wojewódzki w Gdańsku, współorganizatora przedsięwzięcia.

Zapraszamy mieszkańców Gminy Miłoradz do udziału w koncercie. Koszt wyjazdu to 20 złotych od osoby ( w cenie zapewniamy transport oraz bilet wstępu). Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Zaproszenie na koncert pt. „Oprócz błękitnego nieba... Tribute to – Marek Jackowski”

Utworzono dnia 14.03.2016, 12:30

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny: