Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu

Zaproszenie na Świąteczne Spotkanie Mieszkańców

Wójt Gminy Miłoradz oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają na Świąteczne Spotkanie Mieszkańców, które odbędzie się w niedzielę 13 grudnia br. w godz. 15:00-18:00 na Terenie Rekreacyjnym w Miłoradzu.

W programie zaplanowano m.in. uroczyste odpalenie choinki gminnej, wizytę św. Mikołaja z worem prezentów dla najmłodszych, bożonarodzeniowe warsztaty plastyczne, świąteczne konkursy z nagrodami oraz liczne występy dzieci i młodzieży. Dodatkowo na mieszkańców czekał będzie gorący świąteczny barszcz z pasztecikiem.

W ramach imprezy zaplanowano również koncert Katarzyny Czoski - finalistki programu telewizyjnego Bitwa na Głosy, w której wykonaniu usłyszymy m.in. piosenki o tematyce świątecznej oraz popularne pastorałki.

Aby umożliwić uczestnictwo w imprezie jak największej liczbie mieszkańców, uruchomiona zostanie bezpłatna linia autobusowa, dzięki, której łatwo i bezpiecznie będzie można dotrzeć na imprezę, a także powrócić do domu. Szczegóły na plakatach. Serdecznie zapraszamy! Poczujmy wspólnie magię nadchodzących świąt!

Zaproszenie na Świąteczne Spotkanie Mieszkańców

Utworzono dnia 14.03.2016, 12:56

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Lipiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny: