EKO DAY 2017 - Festyn Sołecki w Pogorzałej Wsi.

W miniony weekend na mieszkańców gminy Miłoradz czekała kolejna porcja atrakcji. Tym razem mieliśmy możliwość spotkania się na terenie rekreacyjnym w Pogorzałej Wsi, gdzie odbył się rodzinny festyn sołecki połączony z drugą edycją EKO DAY.

Na wszystkich mieszkańców i gości czekała masa atrakcji. Nie zabrakło darmowych dmuchanych zamków dla dzieci, wizyty pluszowych Minionków, warsztatów recyklingowych oraz cieszącej się ogromną popularnością gminnej akcji zbierania nakrętek. W tym roku udało się zgromadzić ponad 128 kg, które zostaną przekazane na pomoc w zorganizowaniu turnusów rehabilitacyjnych dla Krzysia Owsianki z gminy Miłoradz. Na mieszkańców, którzy wzięli udział w akcji czekały atrakcyjne nagrody ufundowane przez wójta Arkadiusza Skorka.

Ponadto wszyscy chętni mogli skorzystać z licznych animacji: malowania twarzy, warsztatów balonowych, wziąć udział w loterii fantowej ŚDS, a także skosztować lokalnych specjałów przygotowanych przez mieszkańców Pogorzałej Wsi oraz Stowarzyszenie Kreatywne Kończewice.
Imprezę zakończyło rodzinne grillowanie oraz zabawa pod gwiazdami, którą w rytm znanych przebojów poprowadził DJ Moroz.

Dziękujemy Pani sołtys oraz radnej Sylwii Witek za pomoc w organizacji przedsięwzięcia!

EKO DAY 2017 - Festyn Sołecki w Pogorzałej Wsi.

Utworzono dnia 04.08.2017, 09:18