Festyn sołecko -parafialny w Pogorzałej Wsi

Ach! Co to był za festyn...

W dniu 11 lipca odbył się w naszym sołectwie Festyn sołecko -parafialny.
Na wstępie pani Sylwia sołtys i radna powitała wszystkich mieszkańców i gości .
Następnie przedstawiła zaplanowane atrakcje oraz podziękowała wszystkim tym, którzy wsparli nasz Festyn. Dzięki tej pomocy Festyn stał się niezapomnianym przeżyciem.
Imprezę uświetnił turniej piłki nożnej w której to drużyna z Pogorzałej Wsi wygrała Puchar Wójta. Szczególne podziękowania dla radnego Gnojewa Pana Andrzeja Kasperkiewicz za organizację w/w turnieju.
Podczas festynu można było także zjeść smaczny posiłek. Organizatorzy częstowali gości grochówką, pierogami, smakołykami z grilla i pysznymi ciastami.
Można było także wygrać „los szczęścia” na loterii fantowej (GŁÓWNA NAGRODA – ROWER!). Niezapomnianych emocji najmłodszym uczestnikom festynu dostarczały maskotki ,karuzela, konie oraz zjeżdżalnia.
Festyn był bardzo udany i pogoda dopisała -można rzec, że była w sam raz. Goście bawili się fantastycznie, korzystając z różnych atrakcji. Panowała wspaniała atmosfera i wszystkim dopisywał wyśmienity humor!

Festyn sołecko -parafialny w Pogorzałej Wsi

Utworzono dnia 04.04.2016, 22:06