Zagłosuj na Gminę Miłoradz w konkursie „Nestle porusza Polskę” !

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji z okazji 150 lecia marki Nestle. W ramach akcji „Nestle porusza Polskę” do wygrania jest 16 siłowni zewnętrznych dla samorządów, które zgłosiły chęć udziału w akcji.

Gmina Miłoradz przystąpiła do konkursu, a zgłoszona przez nas lokalizacja na siłownię zewnętrzną to teren położony w pobliżu siedziby GOKIS przy ul. Głównej w Miłoradzu. Naszym zamiarem jest utworzenie miejsca rekreacji dla osób w różnym wieku, w lokalizacji bardzo częstej odwiedzanej nie tylko przez mieszkańców ale również przez turystów, którzy często korzystają z drogi prowadzącej w kierunku Mątów Wielkich podczas m.in rodzinnych wycieczek rowerowych. Apelujemy zatem do mieszkańców ale również do wszystkich osób, spoza gminy które chciałyby wspomóc nasze starania o systematyczne głosowanie na naszą inicjatywę.

Głosowanie internetowe rusza we wtorek 5 kwietnia br. i potrwa do 30 czerwca br. Na stronie http://www.nestleporusza.pl/glosowanie/Miłoradz internauci będą mogli oddawać głosy na wybrane przez siebie lokalizacje zgłoszone do konkursu. Każdego dnia z użyciem jednego adresu mailowego można oddać jeden głos na jedną lokalizację. Nagrodą w konkursie dla lokalizacji, które zdobędą największą liczbę głosów będzie zagospodarowanie zgłoszonego terenu poprzez budowę siłowni plenerowej składającej się z 9 urządzeń.

Głosujmy codziennie na lokalizację zgłoszoną przez Gminę Miłoradz! Razem możemy więcej! Poruszmy znajomych, sąsiadów, przyjaciół, gminę i cały region!

Przypomnijmy, iż to nie pierwsza akcja, w której bierze czynny udział miłoradzki samorząd. W minionym roku dzięki zaangażowaniu mieszkańców i licznej grupie internautów projekt Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu „Tu jest moje miejsce tu jest mój dom” znalazł się w gronie 12 najlepiej ocenionych projektów w Polsce i otrzymał dofinansowanie w ramach programu AVIVA na remont i wyposażenie świetlic wiejskich w Mątowach Wielkich i Bystrzu.

Wierzymy, że i tym razem się uda! Liczymy na Państwa wsparcie – zachęcają inicjatorzy akcji.

Zagłosuj na Gminę Miłoradz w konkursie „Nestle porusza Polskę” !

Utworzono dnia 04.04.2016, 19:50

Grudzień 2019