Głosuj na Gminę Miłoradz w programie TESCO "Decydujesz, Pomagamy".

Miniony weekend należał do bardzo intensywnych. Pracownicy GOKIS oraz wolontariusze w towarzystwie wielkiego pluszowego Minionka zachęcali klientów sklepu TESCO w Malborku do oddania głosu na nasz projekt pt. "Innowacyjna multimedialna świetlica wiejska w Miłoradzu", który bierze udział w drugiej edycji ogólnopolskiego programu społecznego "Decydujesz, Pomagamy".

Dzięki skutecznej akcji promocyjnej udało nam się wypracować dużą przewagę punktową nad rywalami. Zachęcamy do oddawania głosów na projekt gminy Miłoradz podczas codziennych zakupów! W tym tygodniu akcja promocyjna przeprowadzona zostanie również w Nowym Dworze Gdańskim.

Głosuj na Gminę Miłoradz w programie TESCO "Decydujesz, Pomagamy".

Utworzono dnia 07.04.2017, 11:38