Uroczysta Sesja Rady Gminy: Doroty 2016

W dniu dzisiejszym odbyła się Uroczysta Sesja Rady Gminy Miłoradz podczas której rozdano, wyróżnienie Dorota, dla osób aktywnie działających na rzecz lokalnej społeczności. Wyróżnienia powędrowały do: Urszuli Burchardt, Aleksandry Paprot oraz Jerzego Wnuka-Lipińskiego. Laureaci po raz pierwszy otrzymali nagrodę w postaci srebrnego medalika z bursztynem. Specjalne podziękowania za działalność na rzecz gminy i jej mieszkańców otrzymało również lokalne stowarzyszenie na rzecz rozwoju Perspektywa z Kończewic. W trakcie wydarzenia nagrodzono ponadto właścicieli najpiękniej przystrojonych na okres Świąt Bożego Narodzenia posesji na terenie gminy.

W trakcie tegorocznej gali wystąpił popularny artysta Wojciech Gąssowski, który porwał do zabawy licznie zgromadzoną publiczność. Na zakończenie wszyscy uczestnicy mieli możliwość skosztowania kilkudziesięciu pysznych potraw regionalnych przygotowanych przez mieszkańców gminy. Już wkrótce obfita relacja z tego wydarzenia! Na przedsmak przedstawiamy kilka zdjęć z dzisiejszej uroczystości. Foto: GOKIS oraz TV Regionalna24.pl

Doroty 2016

Utworzono dnia 12.03.2016, 17:11