VII Żuławski Rajd Rowerowy Malbork-Miłoradz-Malbork.

W długi majowy weekend na terenie naszej gminy odbył się VII Żuławski Rajd Rowerowy organizowany przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze, Oddział Przewodnicki w Malborku oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu. W wydarzeniu udział wzięło ponad 60 cyklistów.

Trasa przejazdu wiodła z Malborka przez Grobelno, Pogorzałą Wieś, Rezerwat Las Mątawski, Mątowy Małe, Mątowy Wielkie i Miłoradz i z powrotem do Malborka. Łącznie miłośnicy dwóch kółek mieli do pokonania dystans 45 km. Na trasie obok kilku cennych informacji nt. historii Żuław czekał również poczęstunek w miłoradzkiej Dawnej Wozowni.

Dzisiaj prezentujemy Państwu kilka zdjęć z rowerowej wyprawy autorstwa Zbigniewa Kaszuby oraz GOKIS.

VII Żuławski Rajd Rowerowy Malbork-Miłoradz-Malbork.

Utworzono dnia 20.08.2018, 11:58